100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ödemezsiniz!Gizle
100 TL ve üzeri kargo bedava!

Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında Gülümser Can tarafından Can Dikim Evi ismiyle küçük bir tekstil atölyesi olarak kurulmuştur. 1997 yılında perde sektöründe yine küçük bir mağazayla başlayan serüvenimiz, günümüze kadar sürekli gelişim göstererek ve büyüyerek sürmüştür. 1999 yılından beri aynı yönde faaliyet gösteren merkez mağazamızın yanı sıra 2009 yılında açılan şubemiz de sektöründe yerini kısa zamanda almıştır.

Can perde olarak en önemli önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Bu yüzden firma olarak sizlere karşı daima dürüst olarak güvenli alışveriş hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesi ve beklentilerini en üst düzeyde, hayal ettikleri şekilde tasarlayarak memnun kalmalarını sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Perdeden nevresime, havludan yatak örtüsüne, bornozdan uyku setine, duvar kağıdından stor perdeye evinizi güzelleştirecek ne varsa Çanakkale Can Perde mağazalarında sizleri bekliyor.

Perde modasının rotasını çizen markaların sürekli yenilenen koleksiyonlarını görmek için sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz…

Çözüm Ortaklarımız